Badoc Sigorta, kayseri sigorta, kayseri kasko, kayseri anadolu emeklilk, kayseri anadolu sigorta, kayseri genel sigorta, kayseri ak sigorta

Hakkımızda

Şirketimiz 2007 yılında Genel Müdürümüz ve Acente Sahibimiz Sayın Adem Derya ONUR tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten bugüne her geçen gün ticari karlılığını ve büyümesini artıran şirketimiz yıllık yaptığı toplam ciro ile Kayseri'deki sayılı acenteler arasında yerini almıştır. Bununla birlikte Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası

alanlarında Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş’nin en köklü ve en başarılı acentelerinden birisidir. Ayrıca Elementer Sigorta branşında da etik ve dürüst satış ilkelerinden hiçbir zaman ödün vermeyerek ilimizdeki ve çevre illerdeki seçkin kişi ve kurumların tercihi olmayı başarmıştır.

Bünyesinde Türkiye'de finans sektörünün dev şirketleri olan,Anadolu Anomim Türk Sigorta Şirketi,Anadolu Hayat Emeklilik ve Mapfre Sigorta acenteliklerini bulunduran şirketimiz yoluna büyüyerek ve güçlenerek devam etmektedir.

Şirketimiz eğitimli ve nitelikli satış kadrosuyla müşterilerinin ve müşteri adaylarının sigortacılık alanındaki tüm ihtiyaçlarını en kısa zamanda ve en güvenilir şekilde gidermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Sürekli büyüyen ve gelişen sigorta sektöründe her zaman daha kaliteli hizmeti ve daha çok başarıyı hedefleyen şirketimiz ilimizde ve çevre illerde ihtiyacı her geçen gün daha da belirginleşen tüm branşlara ilişkin sigorta ürünlerini herkes tarafından öğrenilerek sigortalı yaşam bilincini toplumumuza daha çok yerleştirilmesini ve Bireysel Emeklilik Fonlarının daha da büyütülerek Ülke Ekonomisine pozitif katkı sağlamayı bir sosyal sorumluluk bilinci olarak kendisine vazgeçilmez bir hedef koymuştur.

Genç yaşına rağmen hızlı bir büyüme sağlayan şirketimiz siz değerli hemşerilerimize EN KALİTELİ VE EN HIZLI hizmeti vermeyi bugüne kadar olduğu gibi, bugünde, sonrada sürdürecektir.

Gösterdiğiniz ve göstereceğiniz ilgi için bir kez daha teşekkür eder sizlere hizmet vermekten onur duyduğumuzu bildirmek isteriz…

Saygılarımızla…