Hakkımızda

Hakkımızda

Kurulduğu tarihten bugüne her geçen gün ticari karlılığını ve büyümesini artıran şirketimiz yıllık yaptığı toplam ciro ile Kayseri'deki sayılı acenteler arasında yerini almıştır. Bununla birlikte Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası satışlarında Türkiye de ilk 10 Acente içerisinde olmanın gururunu yaşamaktadır. Ayrıca Elementer Sigorta branşında da etik ve dürüst satış ilkelerinden hiçbir zaman ödün vermeyerek ilimizdeki ve çevre illerdeki seçkin kişi ve kurumların tercihi olmayı başarmıştır.

Bünyesinde Türkiye'de finans sektörünün dev şirketleri olan Ak Sigorta, Mapfre Sigorta, Anadolu Sigorta,Aegon Emeklilik ve Hayat ve Anadolu Hayat Emeklilik acenteliklerini bulunduran şirketimiz yoluna büyüyerek ve güçlenerek devam etmektedir.

Şirketimiz 2007 yılı Bireysel Emeklilik dönüşüm oranı Türkiye 1.si,2009 yılı Bireysel Emeklilik net tahsilat Türkiye 8.si,2010 yılı Bireysel Emeklilik net tahsilat Türkiye 10.su olarak başarısını taçlandırmış eğitimli ve nitelikli satış kadrosuyla müşterilerinin ve müşteri adaylarının sigortacılık alanındaki tüm ihtiyaçlarını en kısa zamanda ve en güvenilir şekilde gidermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Sürekli büyüyen ve gelişen sigorta sektöründe her zaman daha kaliteli hizmeti ve daha çok başarıyı hedefleyen şirketimiz ilimizde ve çevre illerde ihtiyacı her geçen gün daha da belirginleşen tüm branşlara ilişkin sigorta ürünlerini herkes tarafından öğrenilerek sigortalı yaşam bilincini toplumumuza daha çok yerleştirilmesini ve Bireysel Emeklilik Fonlarının daha da büyütülerek Ülke Ekonomisine pozitif katkı sağlamayı bir sosyal sorumluluk bilinci olarak kendisine vazgeçilmez bir hedef koymuştur.

Genç yaşına rağmen hızlı bir büyüme sağlayan şirketimiz siz değerli hemşerilerimize EN KALİTELİ VE EN HIZLI hizmeti vermeyi bugüne kadar olduğu gibi, bugünde, sonrada sürdürecektir.

Gösterdiğiniz ve göstereceğiniz ilgi için bir kez daha teşekkür eder sizlere hizmet vermekten onur duyduğumuzu bildirmek isteriz…

Saygılarımızla…